New Step by Step Map For konum nasıl atılır

Whatsapp uygulamasına giriyoruz. konum atacağımız kişiyi whatsapp’da buluyoruz. Rehberinize ekli olmayanları whatsapp’da göremezsiniz rehbere eklediğiniz halde göremiyorsanız whatsapp kullanmıyordur.

Konum nasıl atılır? Konum nasıl atılır sorusuna yönelik Net üzerinde en detaylı rehberi arıyorsanız, telefondan konum atma işlemini anlattığımız bu yazıyı okumalısınız.

GPS kapalı olabilir: En sık karşılaşılan durum konum gönderememedir. Bu durumda kontrol etmeniz gereken ilk şey telefonun GPS yani konum özelliğinin açık olup olmamasıdır.

Google'ın en popüler servislerinden bir tanesi olan ve bizi dünyada istediğimiz herhangi bir yer ile ilgili harita, konum ve işletme bilgileri gibi zengin sonuçlar sunan Haritalar'dan konum atmak da oldukça kolay.

Xiaomi'nin en sevilen akıllı bilekliği Mi Band 6 ile akıllı saate ihtiyacınız olmadan daha uygun fiyatla aynı özelliklere erişin.

Bizleri bilmediğimiz yollarda saatlerce dolaşmaktan kurtaran telefondan konum atma işlemi, bakalım ilerleyen günlerde daha hangi uygulamalarda yer bulacak ve bizlerin hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Akıllı telefonlarda uygulamaların bilgilerinize ulaşabilmesi, sizin vereceğiniz izinle gerçekleşebiliyor. Bu nedenle telefonunuzun “Uygulamalar” Adult menüsünden uygulamayı seçerek konum bilginize ulaşmasına izin verip vermediğini kontrol ediyor olmalısınız.

Konum atma veya paylaşma işlemi ile akıllı telefonlar üzerinden gidilecek adres karşı tarafa kolayca iletilebiliyor.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to have the greatest YouTube knowledge and our most current characteristics. Learn more

En yeni Apple AirPods 3 ile gecikmesiz, kafa izleme özelliği ve yüksek ergonomi ile dinlediğiniz şarkıdan zevk alın.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to have the very best YouTube knowledge and our most up-to-date functions. Learn more

Yazımızın sonunda, SMS ile de kendi konumunuzu ya da başka adresleri nasıl paylaşacağınızı anlatıp, bu konu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

apple iphone'da konum bilginizi göndermek için; sohbet ekranında metin kutusunun solunda yer alan yukarı ok düğmesine bastıktan sonra "Konum paylaş" butonuna basın. Açılan ekranda konumunuzu gösteren bir harita ve konumunuza yakın yerlerin listesini görebilirsiniz.

Konum atma özelliği sayesinde gitmek istediğiniz yerle alakası olmayan yollara sapmaz, yakıt israfından kurtulur ve boşa konum nasıl atılır zaman harcamamış olursunuz. Şimdi sizlere hareketli konum nasıl atılır, WhatsApp konumu nasıl atılır, apple iphone’dan konum atma, Samsung cihazdan konum atma, Android cihazdan konum atma ve Telegram’dan nasıl konum atılır konularında bilgiler vereceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *